شرایط عودت کالا فروشگاه اوزمان دیجیتال به چه صورت است ؟

این سوالی هست که خیلی ها از ما میپرسن و بعضی از افراد به دلیل رعایت نکردن این شرایط عودتشان مورد قبول قرار نمیگیرد.

شرایط عودت 7 روزه 

تمام کالا های اوزمان دیجیتال دارای 7 روز ضمانت عودت در صورت بروز مشکل هستند.

اوزمان دیجیتال در قبال محصول هایی که دارای گارانتی شرکتی هستند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

محصولاتی که دارای گارانتی شرکتی نبوده در صورت بروز مشکل تا 7 روز امکان تعویض کالا با کالای دیگر وجود دارد ولی امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

کالا عودتی بعد از رسیدن به فروشگاه توسط کارشناسان اوزمان دیجیتال مورد بررسی قرار میگرد و در صورت تایید و یا عدم تایید به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

شرایط 1 روز مهلت تست بدون قید شرط 

اکثر کالا های اوزمان دیجیتال دارای 1 روز مهلت تست بی قید شرط بوده و شما در 24 ساعت اولیه در صورت عدم پسند به هر دلیل ، میتوانید کالا را عودت دهید.

در صورتی که محصول تمام شرایط عودت کالا را داشته باشد و دقیقا مثل روز اول به دست ما برسد و کارشناسان اوزمان دیجیتال کالا را تایید بکنند ، مشتری هم میتواند هزینه پرداختی خود را پس بگیرد و هم میتواند کالا دیگر را به عنوان جایگزین انتخاب نماید .

تذکر : کالا های برند های اپل ، سامسونگ ، سونی ، اسکال کندی و مابقی برند های خاص دارای مهلت تست بی قید شرط 1 روزه نمیباشند (این کالا ها در صورت خارج شدن از حالت آکبند افت قیمت شدید دارند و به همین دلیل شامل مهلت تست 1 روزه نمیشوند ولی این کالا ها در صورت نداشتن گارانتی شرکتی دارای 7 روز ضمانت عودت هستند.)

در چه مواقعی عودت مورد قبول قرار نمیگیرد ؟

  1. مدت زمان مهلت تست و ضمانت عودت کالا تمام شده باشد. (ساعت و تاریخ دریافت کالا در سایت اداره پست ثبت میشود.)
  2. جعبه محصول دچار پارگی یا له شدگی شود. 
  3. به خود محصول ضربه ای وارد شده باشد.
  4. روی محصول خط و خش وجود داشته باشد.(هر چند جزئی)
  5. روی محصول کثیفی و ترشحات گوش وجود داشته باشد.
  6. از محتویات جعبه کم شده باشد. (کابل ، سری اضافه ، کیف هندزفری ، کارت گارانتی ، دفترچه راهنما و… )
  7. برخورد محصول با مایعات (الکل ، آب ، مواد ضد عفونی کننده و… )

تذکر : موقع بسته بندی محصول توسط اداره پست ، به مامور بسته بندی تاکید ویژه داشته باشید که محصول به گونه ای بسته بندی شود که در طول مسیر اسیب نبیند . در صورت اسیب دیدن محصول در مسیر پستی اوزمان دیجیتال هیچ گونه مسئولیتی ندارد و کالا عودتی به ادرس مشتری برگشت داده خواهد شد.

هزینه های پستی عودت کالا 

در صورتی که مشتری در مهلت تست بی قید شرط کالا را عودت دهد تمام هزینه های پستی با مشتری خواهد بود.

در صورتی که مشتری محصول را در ضمانت عودت 7 روزه عودت دهد و بعد از بررسی های کارشناسان مشکل کالا تایید شود هزینه ارسال کالا از مشتری به فروشگاه بر عهده مشتری بوده ولی هزینه ارسال کالا از فروشگاه به مشتری برعهده فروشگاه خواهد بود.

در صورتی که مشتری در ضمانت عودت 7 روزه کالا را عودت دهد و بعد از بررسی های کارشناسان مشکل کالا تایید نشود و کالا سالم تشخیض داده شود کالا به مشتری برگشت داده خواهد شد و تمام هزینه های ارسال با مشتری خواهد بود.

ارسال کالای دیگر 

تمام کالاهای فروشگاه اوزمان دیجیتال اورجینال بوده و تمام کالا ها دارای لایسنس و کد اختصاصی ثبت شده هستند . اگر کالایی به غیر از کالای خودمان به ما عودت داده شود و کارشناس های اوزمان دیجیتال متوجه این موضوع شوند ، در این صورت شما وارد بلک لیست اوزمان دیجیتال خواهید شد و نه کالایتان به شما عودت داده خواهد شد و نه هزینه ای به شما برگشت داده خواهد شد و از کانال پشتیبانی اوزمان دیجیتال دیپورت خواهید شد و دیگر حق ثبت سفاش از فروشگاه اوزمان دیجیتال را ندارید.

تذکر مهم

لطفا قبل از عودت ،  شرایط و قوانین بالا کامل مطالعه شود و در صورتی که تمام موارد ذکر شده رعایت شده باشند کالا را عودت دهید در غیر این صورت به زمان خودتان و ما احترام بگذارید و کالا را عودت ندهید . در صورت عدم رعایت حتی یک بند از موارد گفته شده عودت شما مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

لطفا برای عودت کالا فرم زیر را کامل پر کرده و از تمام زوایای محصول عکس بگیرید و بارگزاری کنید ، کارشناسان ما تا 24 ساعت کاری پاسخ درخواست عودت شما را خواهند داد.

فرم عودت کالا

با پر کردن این فیلد کار بررسی سفارش شما راحتر شده و روال عودت کالا زودتر انجام میشود.
فایل ها را به اینجا بکشید یا
انواع فایل های مجاز : jpg, png, jpeg, حداکثر اندازه فایل: 5 MB, حداکثر تعداد فایل: 10.
    لطفا از خود محصول (تمام زاویه ها) و جعبه مصول عکس بگیرید و بارگذاری کنید.